Linda Casa Em Caldas Novas
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Linda Casa Em Caldas Novas bevindt zich binnen 5 minuten wandelen vanaf het Parque Estadual Serra de Caldas en is van alle gemakken voorzien, zoals wifi en privé-autoparkeren. Het vakantiehuis ligt momenten van Casarao en biedt gasten de mogelijkheid om te ontspannen in een bubbelbad die ter plaatse beschikbaar zijn.
De villa bevindt zich op slechts 1 km verwijderd van het Waterpark Di Roma. Linda Casa Em Caldas Novas biedt gemakkelijke toegang tot natuurlijke wonderen zoals de Jardim Japones (2 km) en het Lagoon Spa Park (7 km).
Gasten zullen genieten van gerechten uit de Italiaanse keuken, geserveerd in Pizzaria Sabatini, dat op 8 minuten lopen ervandaan ligt. De woning bevindt zich ook op 5 km van de luchthaven Caldas Novas.
- Locale bezienswaardigheiden
- Igreja Matriz Nossa Senhora Das Dores454 km
- Corumba lake574 km
- O Casarao dos Gonzaga427 km
- Casarao424 km
- Embaixada de Pernambuco Bonecos Gigantes de Olinda714 km
- Jardim Japonês576 km
- Spring Square598 km
- Kitakas Center Park558 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Linda Casa Em Caldas Novas?
Gasten van Linda Casa Em Caldas Novas kunnen hun auto parkeren op privéparkeren. - ❓
Hoe ver is Caldas Novas van Linda Casa Em Caldas Novas?
De luchthaven Caldas Novas en Linda Casa Em Caldas Novas liggen op een afstand van 5 km van elkaar. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Linda Casa Em Caldas Novas kun je aanbevelen?
Gasten van Linda Casa Em Caldas Novas kunnen eten in Pizzaria Sabatini restaurant, dat Italiaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in het vakantiehuis?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in het vakantiehuis. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in de villa?
De villa biedt geen ruimte aan huisdieren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Linda Casa Em Caldas Novas?
Gasten die in Linda Casa Em Caldas Novas verblijven, kunnen gemakkelijk Casarao en het Waterpark Di Roma bereiken, die respectievelijk op sechts 7 minuten wandelafstand van de accommodatie en op 1 km afstand liggen. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij Linda Casa Em Caldas Novas waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van Linda Casa Em Caldas Novas kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een bubbelbad.